anim1
VYUŽIJTE VÝHODNÝCH HYPOTÉK
anim2
VYUŽIJTE VÝHODNÝCH HYPOTÉK
anim3
VAŠE NOVÁ ADRESA
anim4
VAŠE NOVÁ ADRESA
anim1
NAKUPUJTE ZA LOŇSKÉ CENY
anim2
NAKUPUJTE ZA LOŇSKÉ CENY
anim3
RD již od 3 122 000,- Kč vč poz. a DPH
anim4
RD již od 3 122 000,- Kč vč poz. a DPH
anim4
RD již od 3 122 000,- Kč vč poz. a DPH

O projektu

Na okraji jihozápadní části města Plzeň 10 – Lhota připravila společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. Pardubice projekt výstavby 140 rodinných domů do osobního vlastnictví v lokalitě „Na Dolíkách“

Prioritou této lokality je velmi pěkné bydlení v přírodě na okraji Plzně a zároveň snadná dostupnost do centra (vzdálenost pouhých 8 km), dále MHD a blízké napojení na dálnici D5.

K atraktivnosti prostředí dále přispívá množství cyklostezek a les, jež je pojítkem mezi Valchou, Sulkovem a Dobřany.

Hranici lokality tvoří ze severní části komunikace směr Lhota – Dobřany, z jihu řeka Radbuza, z východu okrajová část obce Lhota a ze západu chatová část.

V současné době vám v I. etapě nabízíme za zvýhodněné zaváděcí ceny 28 RD samostatně stojících nebo dvojdomky s garáží či parkovacím stáním (většinou s pergolou). Můžete si vybrat ze 7 základních typů RD o dispozicích 5+kk, 4+1 a 4+kk (užitné plochy 90 m2 – 126 m2) s prostornými pozemky od 347 m2 do 829 m2.

logo czsh Výstavbu připravuje developerská společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. Pardubice, která působí na českém trhu od roku 1999 a za tuto dobu úspěšně provedla a zkolaudovala více než 4 000 bytových jednotek a rodinných domů po celé republice.

A C2 D F2 G J

Vybavení domu

Klienti mohou měnit dispozice domků (mimo zásahu do nosných konstrukcí) a mohou si tak vytvořit uspořádání dle svého přání. Mají možnost úprav a výběru i v rámci standardního vybavení (volba barvy dlažeb, obkladů apod.) nebo jej zaměnit za nadstandardní. Podrobnosti o použitých materiálech naleznete v seznamu standardů.

Ve standardním vybavení domu jsou mimo jiné zahrnuty podlahové krytiny ve všech místnostech (PVC či plovoucí podlaha), keramické obklady v koupelně a na WC. Samozřejmostí jsou i zařizovací předměty jako WC závěsné, koupelna je vybavena vanou nebo sprchovým koutem a umyvadlem. Každý dům bude mít vlastní plynový kotel. Z důvodu možnosti uplatnění individuálních představ o podobě budoucího domu vybavení nezahrnuje kuchyňskou linku, obklady za kuch. linkou, sporák a digestoř.

Sociální zázemí

  • Vybudování kompletních sítí (kanalizace, vodovod, el., plynovod)
  • Příjemné bydlení v klidné části města
  • Snadná dostupnost do centra města (8 km)
  • Široké sociální zázemí (školky, školy, zdravotnická zařízení atd.)
  • Základní škola v obci Plzeň – Litice, vzdálené 4 km
  • Plánovaná výstavba školky přímo v obci
  • Cyklostezky a celá řada sportovního vyžití

Dopravní spojení

  • MHD
  • Blízkost dálnice D5
2013 Spectro a.s.
info@spectro-reality.cz